תהליכי ייצור

אנו שמים דגש על תהליך ייצור מורכב ומוקפד לקבלת מוצר מוגן מפני חלודה המצטיין באורך חיים של עשרות שנים.

צוות מקצועי משרטט את תוכנית העבודה ומוציא SHOP-DRAWING לאישור הלקוח.

לאחר אישור הלקוח, התוכנית יורדת לייצור. כל שלבי הייצור מתבצעים אצלנו בבית מלאכה, כך מתאפשרת שליטה ובקרה מלאים על כל אחד מהשלבים.

תחילה מבצעים את בניית הפרופיל בהתאם לתוכנית העבודה, יישור לקבלת דיוק לאיטום ולזיגוג, בניית מנגנוני איטום ופרזול ובדיקתם.

פעולות מקדימות לתהליך הצביעה:

הברזל הוא חומר גלם בעל יתרונות רבים-חוזק, נראות מנימליסטית  המשדרת חום וטבעיות, מודלריות אין סופית והתאמה לכל יישום ושימוש. בד בבד ליתרונות הרבים, לברזל יש רגישות לקורוזיה ולמגע עם חמצן, לחות ומליחות.

במטרה למנוע תהליכי קורוזיה והארכת חיי המוצר לעשרות שנים רבות, אנו מבצעים מספר שלבים מקדימים לצביעה:

בית עם חלונות בלגיים שקופים


ניקוי חול אגרסיבי ע"י גרגרי פלדה וגילוון חם ע"י התזת אבץ חם.

ניקוי הברזל מתבצע ע"י גרגרי פלדה, שהוא הניקוי הטוב ביותר הקיים לפלדה. ניקוי מכאני זה מוריד את כל שכבות החלודה וקשקשת הערגול מעל פני הפלדה ומותיר פני שטח נקיים לחלוטין ומחוספסים בעדינות. בסיום הניקוי מבצעים התזת אבץ חם בלהבה במכשיר ייעודי המתיך חוט אבץ טהור, מתיז אותו בלחץ אויר אל פני הפלדה וקושר אותו קתודית לפלדה. בשיטה זו מתקבלת שכבת אבץ בעובי של 100-60 מיקרון ואף יותר. פני השטח של הגילוון מאפשרים אחיזה מושלמת של הצבע.

עמידות  הגילוון החם - שיטת הגלוון בה אנו משתמשים היא התזת אבץ חם בלחץ גבוה, המצפה את פני החומר באופן מושלם ומגיעה לכל פינה על פני השטח. בזכות הטמפרטורה הגבוהה של האבץ החם, האבץ לא רק מצפה את הברזל מבחוץ אלא נכנס לתוכו ומגן עליו, לכן הגילוון החם מחזיק מעמד לאורך שנים רבות יותר ובתנאי אקלים קשים יותר. הגילוון החם מחזיק מעמד לאורך השנים, כך שיכול להיות שמשתלם להשקיע סכום כסף גבוה יותר ולהימנע מהחלפת הברזל אחרי מספר שנים. 

תהליך הצביעה המאופיין של גלעדי עוז, מורכב ממספר שלבים:

תחילה מבצעים עבודת הכנה לצביעה - אטימת חריצים ויישום חומר שפכטל בחלקי הפח וחיבורי הפרופיל וליטושם. עבודת הצביעה כוללת מספר שכבות - שכבת צבע יסוד אפוקסי דו רכבי רב מוצקים ויבושה במהלך יממה. טיפול זה מבטיח שהצבע הנבחר יתפס חזק ובעל אדזיה מושלמת לגילוון. ביום למחרת מלטשים את פני השטח בעדינות ומיישמים שתי שכבות צבע עליון פוליאוריטני אקרילי דו רכיבי-צבע מתעשיית הרכב. תהלך מורכב זה של צביעה נותן תוצאת כיסוי מושלמת ועמידות לאורך שנים רבות.


מדריך זיגוג

כיום עולם העיצוב משתמש באופן הולך וגובר במפתחים גדולים המחליפים למעשה את הקירות ומשמשים כאלמנט עיצובי מרכזי, התורם לתחושת מרחב ומיזוג הפנים עם החוץ. מתוך כך נדרשת בחירת זיגוג מתאים עם יכולת איטום ובידוד מקסימלית.

חברת גלעדי עוז מתמחה בהתאמת סוג הזכוכית לחללים השונים:-

זכוכית טריפלקס – מורכבת משתי שכבות זכוכית המוצמדות ע"י שכבת PVB, חומר המשמש להדבקת שתי שכבות הזכוכית ותורם רבות לחוזקה. במקרה של ניסיון שבירה הזכוכית נסדקת בלבד ולא מתנפצת לרסיסים, לכן קיים קושי לפרוץ זכוכית זו. יתרונות נוספים של הטריפלקס :- שכבת הPVB מסננת חלק ניכר מקרני ה-UV, ובכל תורמת לשמירה על הריהוט והריפוד הקרובים למפתחים. שימוש בעובי שונה בהרכב הטריפלקס כמו 3+4 מ"מ או 4+5 מ"מ תורם לבידוד אקוסטי משופר בהרבה, בגלל הפרש המסה בחומר הגורם לשבירת גלי הקול. כמו כן שימוש בשכבת PVB של 0.76 מ"מ משפר את הבידוד האקוסטי ובמקביל תורם רבות לחוזקה של הזכוכית.

קיימים עוביים שונים של זכוכית טריפלקס – 3+3, 4+4, 5+5 ועובי  שכבת ה-PVB הוא 0.38 מ"מ ו-0.76 מ"מ. כך ניתן להתאים לכל מפתח בחלל את הזכוכית המתאימה לו בהתאם לצרכים.

את זכוכית הטריפלקס ניתן לקבל בהרכבים שונים ורבים – שקוף, חלבי או צבעוני כמו כן ניתן להשתמש בזכוכיות בעלות טקסטורות ודוגמאות שונות כמרכיב עיצובי ו/או במטרה לקבל פרטיות וויסות אור השמש.

זכוכית בידודית – זכוכית המורכבת משתי דפנות זכוכית אשר ביניהן מרווח המאפשר בידוד תרמי משופר, הזכוכיות מחוברות ע"י מסגרת היקפית המכילה חומר סופח לחות למניעת היווצרות אדים בין הדפנות. תכונות הבידוד של מרווח האור הקיים בין דפנות הזכוכית, משפרות את מקדם ההולכה של הזכוכית בצורה משמעותית. ככל שהמרווח גדול יותר – כך גם הבידוד התרמי.

חברת גלעדי עוז פיתחה יכולת טכנולוגית המאפשרת לייצר מפתחים עם עיצוב פרופיל צר ודק בשילוב זכוכית בידודית כפולה עם מרווח אויר של עד 12 ס"מ לקבלת מקדם הולכה נמוך במיוחד מבחינה תרמית. באופן זה, מתקבל חלון המבטיח בידוד ואיטום מקסימלי מבלי להתפשר על המראה הנקי והמינימליסטי של הברזל הבלגי.

חלונות בלגיים שקופים בבית פרטי
בית עם בריכה וחלונות בלגיים איכותייםפרופיל ברזל חזק בעל מראה מנימליסטי.

אנו משתמשים בפרופיל ברזל המיוצר בשוויץ, חזק יותר ועדין יותר – עוביו 4.3 ס"מ בלבד. באופן זה המראה הצר והיפה נשמר גם בדלתות ומפתחים גדולים וניתן לשלב בו זכוכית בידודית.

 

תהליך ההרכבה  

הרכבת המפתחים וזיגוגם הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור. עבורנו שלב זה הוא משמעותי מאוד ועל כן אנו עובדים עם צוות הרכבה מיומן בעל ותק וניסיון עשיר בהרכבת חלונות ברזל. אנו מקפידים על עבודה מדוייקת ונקיה בכל אחד משלבי ההרכבה.

 

שירות ללקוח

בראייתנו שירות ללקוח לא מסתיים עם גמר עבודת ההרכבה. באני מאמין של עוז מתן השירות ללקוח נמשך גם שנים רבות לאחר גמר העבודה. הלקוחות הרבים שעוז רכש במהלך השנים, יודעים שעוז פנוי לתת מענה לכל בעיה גם לאחר שנים.

logo בניית אתרים