חלונות פרופיל בלגי ברזל

החלון הבא שתתקינו בבית יהיה הרבה יותר מעוד פתח סטנדרטי  לכניסת אור ואוויר. חלונות פרופיל בלגי ברזל מכניסים אל הבית סגנון וקסם מיוחד. אלו הם חלונות שהפרופיל (המסגרת) שלהם עשוי ברזל בחיתוך דק ועדין. זגוגית החלון מוחזקת היטב על ידי המסגרת הדקה בשל העמידות הגבוהה של הברזל. מסגרת ברזל דקה ומעוצבת מסוגלת לאחוז ביציבות בזגוגיות כבדות ועבות. השילוב בין מסגרת דקה וזגוגית גדולה מביא אל הבית כמות מקסימלית של אור ומאפשר ניצול מלא של פתח החלון. 

חלונות פרופיל בלגי ברזל הם חלונות מעוצבים שמשדרגים ומעשירים כל מתחם. מגוון רחב של דגמים יאפשר בחירת סגנון עיצוב, מידות וצבע. אתם מקבלים הזדמנות להתאים את המראה של החלון לסגנון העיצוב הקיים, למידות מדויקות ולטעמכם האישי.

באיזה סגנון כדאי לבחור?

את החלונות בבית לא נהוג להחליף לעתים קרובות. אלו שמתקינים חלונות פרופיל בלגי מברזל ייהנו מחלון איכותי ועמיד למשך עשרות שנים כך שלא יהיה להם כל צורך לרכוש שוב חלונות ב-25 השנים הבאות. על כן, הדגמים הפופולריים ביותר הם דגמים קלאסיים בעיצוב סולידי שמתאים לכל סגנונות העיצוב. נציין שגם הדגמים הקלאסיים מכניסים אל הבית מראה יוקרתי.

סוגים של חלונות פרופיל בלגי 

החלונות ניתנים להזמנה בכל מידה סטנדרטית או מיוחדת. מבחר הדגמים מתחלק לשני סוגים עיקריים: חלון עם פתיחה צירית וחלון הזזה. מסגרת ברזל איכותית ומעוצבת מהווה בסיס לשני הסוגים כאשר נעשה שימוש בברזל איכותי, טכניקות עבודה חדישות, זכוכית עמידה וצבע מתאים. התוצאה הסופית היא חלון אטום, עמיד, חזק, מעוצב ואמין. על אף המסגרת הדקה והמראה העדין, מדובר בחלון חזק ונוח מאוד לשימוש. להשלמת המראה המעוצב ניתן להוסיף ידיות בלגיות מעוצבות.

פרופיל בלגי לחלונות גדולים

חלון גדול מכניס אל החדר הרבה אור כך שלא נרצה להסתיר אותו או לצמצם את הנוכחות שלו. הבחירה בחלונות בלגיים מעוצבים משדרגת פלאים את עיצוב החדר ויוצרת אווירה מעניינת. על פי העדפה שלכם אפשר להזמין חלון גדול עם חלוקה לכמה חלקים קבועים כך שהשימוש במתכת אינו מסתכם רק במסגרת החיצונית. 


חלונות פרופיל בלגי ברזל אישי

איך נראה פרופיל בלגי? 

למה כדאי לבחור בחלונות בלגיים?

איך לבחור את החלון המתאים ביותר עבורך?

logo בניית אתרים