חלונות פרופיל בלגים מברזל

ההחלטה לרכוש חלונות בלגיים מברזל תתגלה כהחלטה נבונה וכהשקעה לטווח הארוך. החלונות הבלגיים ידועים כאיכותיים, עמידים ומרהיבים. הם הופכים כל סלון פשוט ליוקרתי, אלגנטי ומלא סגנון. ההשקעה שלכם בחלונות בלגיים מברזל תבוא לידי ביטוי בעלייה בשווי של הנכס. עם חלונות בלגיים מברזל הדירה שלכם שווה יותר. במידה ותרצו להשכיר את הנכס או למכור אותו בעתיד, אתם תשמחו שהשכלתם להתקין חלונות בלגיים במקום חלונות רגילים.

את הדגם שמתאים לכם מתוך מגוון דגמים וצבעים תבחרו בעזרת צוות מקצועי מנוסה ואדיב. הצוות יודע להתאים לכל חלל חלונות בלגיים מתאימים עם שיטת פתיחה נכונה, זגוגית, חלוקה פנימית ואופציה להתקנה משלימה של תריסים או צלון.

איך נראה פרופיל בלגי?

אותם חלונות מתכת יפהפיים שכולנו מכירים מקטלוגים של עיצוב פנים הם חלונות בלגיים מברזל. לאחר שנים רבות בהן החלונות הבלגיים לא היו זמינים בארץ, כיום הם הרבה יותר נגישים. רוב האנשים שמתקינים היום חלונות חדשים לבית בוחרים רק בחלונות בלגיים. הסיבה לכך היא המודעות לתרומה של החלון לעיצוב הבית. הבחירה בחומר גלם איכותי וחזק כמו ברזל מבטיחה אריכות שנים ועמידות בפני האקלים הישראלי. חלונות בלגיים מברזל מותקנים בכל רחבי הארץ עם דגש על דירות חדשות, בתים פרטיים, מתחמי נופש (צימרים).

איך בוחרים נכון חלון חדש לבית?

את החלונות בבית כדאי לבחור בצורה רצינית, מדובר באחת ההחלטות החשובות ביותר לנוחות היומיומית של בני הבית. ההחלטות שתקבלו היום עתידות להשפיע על האווירה בכל חדר, כמות האור, העיצוב והמהירות בה תצליחו לשנות את כמות האור שנכנסת אל החדר. אצלנו במדינת ישראל בה השמש זורחת ברוב ימות השנה הבחירה בחלונות הנכונים חיונית עוד יותר. 

בכדי לבחור נכון יהיה עליכם לדעת להתאים לכל חדר את החלון שמתאים לו. כך למשל, חלונות הזזה מתאימים מאוד לחדרי ילדים ופחות מתאימים לחדר הרחצה. חלון הזזה הוא חלון קל לתפעול והזזה כאשר הפתיחה שלו אינו דורשת מרחב פנימי ואינה מפריעה לתנועה בחדר. בחירה נכונה יותר לחדרי רחצה ושירותים היא חלונות שהזגוגית שלהם נפתחת בשיפוע כך שמתאפשרת כניסת אוויר תוך הסתרת המתרחש בחדר.  


חלונות בלגיים שקופים מסגרת שחורה
logo בניית אתרים