פרופיל בלגי אלומיניום

לאחר שנים רבות בהן חלונות בלגיים יוצרו מברזל בלבד, כיום כבר רוב הפרופילים מיוצרים מאלומיניום. הסיבות לכך הן היתרונות הרבים שהאלומיניום מביא עמו. יש לחלונות עם פרופיל בלגי אלומיניום יתרונות משמעותיים על פני חלונות זהים עשויים פרופיל ברזל. אם גם אתם הופתעתם כאשר קבלתם המלצה על שימוש באלומיניום – כדאי שתכירו את התכונות הטובות של האלומיניום ותבינו גם אתם מדוע הוא כה מומלץ.

 

מתי כדאי לבחור בברזל?

הברזל הוא חומר גלם חזק, עמיד, מרשים ונוח לעיצוב. חלונות עם פרופיל בלגי עשוי ברזל מוסיפים לבית מראה יוקרתי ומעוצב. רגע לפני שאתם ממהרים להזמין חלון עם פרופיל ברזל כדאי שתדעו שהאלומיניום חזק ועמיד באותה במידה ושיש לשימוש בברזל גם מספר חסרונות משמעותיים. ברזל ידוע ברגישות שלו לקורוזיה (חלודה) כך שעלינו להקפיד לחדש את שכבת הצבע אחת למספר שנים. בנוסף, הברזל אינו מתהדר ביכולת טובה לבידוד רעשים, הוא מושפע מהפרשי טמפרטורות ואינו חסין באופן מלא ממים. 


יתרונות של פרופיל בלגי אלומיניום

האלומיניום כבש את השוק הישראלי והעולמי בשל רשימה ארוכה של יתרונות ותכונות טובות. אלומיניום ידוע כחומר גלם חזק, עמיד ואמין במיוחד. הוא נוח לשימוש וקל לעיצוב. אין כל צורך בצביעה מחודשת של האלומיניום לאחר מספר שנים. פרט לניקיון שגרתי עם מטלית לחה לא תצטרכו לתחזק את פרופיל האלומיניום. פרופיל בלגי אלומיניום אינו רגיש לחלודה או נזקי מים. כיום, ניתן לעצב ולבנות פרופילים עשויים אלומיניום תוך הקפדה על רמת אטימות גבוהה במיוחד. סיבה נוספת לבחור באלומיניום על פני ברזל היא כושר בידוד רעשים טוב מזה של הברזל (חשוב בעיקר באזורים עירוניים סואנים). 


היכן כדאי להזמין את החלון?

פרופיל בלגי אלומיניום כדאי להזמין מול יצרן מקצועי ומוביל בתחום. בחירה נבונה היא פרופיל שמאפשר לכם ליהנות מהעיצובים המרשימים של הברזל תוך שימוש באלומיניום. איש לא יצליח להבחין שהפרופיל בחלון או בדלת שלכם עשוי אלומיניום ולא ברזל. המראה הוא אותו מראה ואתם נהנים מכל היתרונות של האלומיניום. ניתן להזמין חלונות ודלתות בכל המידות עם אופציה של חלונות הזזה וחלונות ציר. צרו איתנו קשר!

כתובת: מושב צור משה

משרד: 09-8940017

oz1958@netvision.net.il

או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

בניית אתרים - טואול