פרופיל אלומיניום בלגי

החלון הבלגי הראשון שנוצר התבסס על שימוש בפלדה בלגית חזקה וכבדה במיוחד. כיום, את אותה פלדה בלגית מחליפים ברזל ואלומיניום. החלון הבלגי המודרני הפך הרבה פחות מסורבל, הרבה יותר נוח לשימוש, קל לייצור ועיצוב, לא יקר ומרשים באותה המידה. עם פרופיל אלומיניום בלגי אתם נהנים מכל העולמות. חלונות בלגיים עשויים אלומיניום כוללים את כל היתרונות של האלומיניום יחד עם המראה המהודר והיוקרתי של הברזל. 


כאשר אתם מזמינים היום פרופיל אלומיניום בלגי התוצר הסופי יהיה דומה לחלון הבלגי הקלאסי המקורי. הטכנולוגיה החדישה משדרגת את החלונות הבלגיים מבלי לגרוע מהמראה הקלאסי הטבעי. עם פרופיל אלומיניום בלגי אתם נהנים מעמידות של אלומיניום, התאמה לאקלים הישראלי, מחיר אטרקטיבי ושימוש נוח ללא כל דרישה לתחזוקה. האלומיניום ידוע כמתאים לאקלים הישראלי ועמיד בפני רטיבות ולחות. 


פרופיל אלומיניום בלגי במראה אותנטי

אותו חלון בלגי אהוב עבר בשנים האחרונות מתיחת פנים. כיום, החלונות מיוצרים בעיקר מאלומיניום שמחליף בהצלחה את המתכת. הזגוגיות הן כפולות וחזקות כך שהחלון כולו עמיד לעשרות שנים של שימוש מהנה, אטום ונוח. האלומיניום קל לעיבוד כך שניתן לעצב את החלונות בכל תצורה ובכל עובי. קיימים היום דגמים של חלונות אלומיניום שמדמים את אותו פרופיל בלגי עתיק עשוי פלדה כבדה. 


האלומיניום הוא מתכת קלת משקל בהשוואה לפלדה או ברזל. ניתן לייצר עם אלומיניום חלונות במשקל נמוך מזה של חלון בלגי עשוי פלדה. הצמצום במשקל של הפרופיל מאפשר שימוש בזגוגית עבה ואטומה יותר שמאפשרת בין היתר גם בידוד טוב יותר מרעש. בחלונות האלומיניום הסטנדרט הוא שתי זגוגיות שמוצמדות יחד למטרת בידוד אקוסטי ושמירה על טמפרטורה נעימה בחדר. התוצאה הסופית היא חלון מודרני קל משקל, אטום, מבודד, עמיד ונוח לשימוש. 


באיזה סגנון עיצוב כדאי לבחור?

השלב הראשון יהיה קביעת המידות של החלון. העיצוב הנפוץ ביותר הוא חלון עם חלוקה למשבצות בגודל שווה. ניתן להזמין חלון בלגי עם כל חלוקה פנימית שתרצו תוך שמירה על קו העיצוב הבלגי. מסגרת המתכת שמאפיינת את החלונות הבלגיים המסורתיים נשמרת כך שהמראה הסופי יהיה קלאסי ויוקרתי. צרו איתנו קשר!

כתובת: מושב צור משה

משרד: 09-8940017

oz1958@netvision.net.il

או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

בניית אתרים - טואול