1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. חלונות בלגיים מברזל

חלונות בלגיים מברזל

בין אם אתם אוהבים את הסגנון הפשוט, הנקי והקלאסי ובין אם אתם מעדיפים סגנון עיצוב יוקרתי - חלונות בלגיים מברזל עונים לדרישה. הפרופיל הבלגי מתבסס על שימוש במתכות חזקות ועמידות כך שאפשר לייצר חלונות חזקים ועמידים עם מסגרת ברזל עדינה, דקה ומעוצבת. הבחירה בפרופיל בלגי היא בחירה בטוב ביותר.

מה חשוב לדעת על חלונות בלגיים מברזל?

כל התקנה של חלונות בלגיים תתבסס על מידות מדויקות. במקרים בהם הפתח אינו בגודל סטנדרטי כדאי לבצע את המדידה יחד עם קבלן או איש מקצוע. שימוש בציוד מדידה מקצועי ומדויק הוא המפתח לחלון אטום שמשאיר את הגשמים והרוחות מחוץ לבית. 

על הברזל שמשמש בסיס לפרופיל של החלון להיות איכותי מאוד. שימוש בברזל לא איכותי עלול לגרום לשינוי צורה עקב המשקל הגבוה של הזכוכית. במידה ומדובר בחלונות גדולים הבחירה בברזל איכותי וחזק חשובה עוד יותר. חלונות בלגיים מברזל מיוצרים נכון מברזל מגולוון שאינו מפתח חלודה במגע עם האוויר. טיפול מקצועי בברזל יחד עם צביעה בצבע עם אפקט אנטי חלודה ימנעו לחלוטין התפתחות של חלודה.

מדוע חשוב להשקיע גם בהתקנה?

חלונות בלגיים איכותיים ככל שיהיו לא יצליחו לאטום נכון את החלל ללא התקנה מקצועית. עבודת התקנה חובבנית עלולה לגרוע מרמת האטימות של החלון כך שמי גשם יחדרו אל החדר יחד עם רוחות וקור. תהיו אתם חכמים יותר ותבחרו נכון. ההחלטות שתקבלו בנושא החלונות של הבית חשובות מאוד לנוחות העתידית ולשווי של הנכס. אל תתפשרו על פחות מאנשי מקצוע מנוסים, טובים, אדיבים, הגונים ומומלצים.

כמה עולה חלון בלגי?

מחירים של חלונות בלגיים מברזל נקבעים על פי העלות של הפרופיל שמושפעת מהמידות ומתוספת של חלוקה פנימית. כאשר נדרשת כמות גדולה יותר של ברזל המחיר נקבע בהתאם. הסוג של הזכוכית ומחירה משפיעים גם כן על העלות הסופית של החלון. חשוב לדעת שהאיכות של הזכוכית משפיעה על רמת הבידוד ורמת האטימות לאור. העלות של החלון תכלול כמובן גם צביעה וגלוון, התקנה והובלה. לקבלת הצעת מחיר להתקנת חלון בלגי מרהיב אצלכם בבית, צרו קשר. אתם תופתעו לגלות שהמחירים הרבה יותר אטרקטיביים ממה שחשבתם. 


חלונות ודלתות בלגיים מברזל

צרו איתנו קשר!

כתובת: מושב צור משה

משרד: 09-8940017

oz1958@netvision.net.il

או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

טואול - בניית אתרים