חלונות בלגיים מברזל

בין אם אתם אוהבים את הסגנון הפשוט, הנקי והקלאסי ובין אם אתם מעדיפים סגנון עיצוב יוקרתי - חלונות בלגיים מברזל עונים לדרישה. הפרופיל הבלגי מתבסס על שימוש במתכות חזקות ועמידות כך שאפשר לייצר חלונות חזקים ועמידים עם מסגרת ברזל עדינה, דקה ומעוצבת. הבחירה בפרופיל בלגי היא בחירה בטוב ביותר.

מה חשוב לדעת על חלונות בלגיים מברזל?

כל התקנה של חלונות בלגיים תתבסס על מידות מדויקות. במקרים בהם הפתח אינו בגודל סטנדרטי כדאי לבצע את המדידה יחד עם קבלן או איש מקצוע. שימוש בציוד מדידה מקצועי ומדויק הוא המפתח לחלון אטום שמשאיר את הגשמים והרוחות מחוץ לבית. 

על הברזל שמשמש בסיס לפרופיל של החלון להיות איכותי מאוד. שימוש בברזל לא איכותי עלול לגרום לשינוי צורה עקב המשקל הגבוה של הזכוכית. במידה ומדובר בחלונות גדולים הבחירה בברזל איכותי וחזק חשובה עוד יותר. חלונות בלגיים מברזל מיוצרים נכון מברזל מגולוון שאינו מפתח חלודה במגע עם האוויר. טיפול מקצועי בברזל יחד עם צביעה בצבע עם אפקט אנטי חלודה ימנעו לחלוטין התפתחות של חלודה.

מדוע חשוב להשקיע גם בהתקנה?

חלונות בלגיים איכותיים ככל שיהיו לא יצליחו לאטום נכון את החלל ללא התקנה מקצועית. עבודת התקנה חובבנית עלולה לגרוע מרמת האטימות של החלון כך שמי גשם יחדרו אל החדר יחד עם רוחות וקור. תהיו אתם חכמים יותר ותבחרו נכון. ההחלטות שתקבלו בנושא החלונות של הבית חשובות מאוד לנוחות העתידית ולשווי של הנכס. אל תתפשרו על פחות מאנשי מקצוע מנוסים, טובים, אדיבים, הגונים ומומלצים.

כמה עולה חלון בלגי?

מחירים של חלונות בלגיים מברזל נקבעים על פי העלות של הפרופיל שמושפעת מהמידות ומתוספת של חלוקה פנימית. כאשר נדרשת כמות גדולה יותר של ברזל המחיר נקבע בהתאם. הסוג של הזכוכית ומחירה משפיעים גם כן על העלות הסופית של החלון. חשוב לדעת שהאיכות של הזכוכית משפיעה על רמת הבידוד ורמת האטימות לאור. העלות של החלון תכלול כמובן גם צביעה וגלוון, התקנה והובלה. לקבלת הצעת מחיר להתקנת חלון בלגי מרהיב אצלכם בבית, צרו קשר. אתם תופתעו לגלות שהמחירים הרבה יותר אטרקטיביים ממה שחשבתם. 

מגלמים אומנות, חוזק וביצועים

חלונות בלגיים מברזל ידועים ביכולתם להשרות בכל חלל מגורים אווירה של עידון וחן. האומנות הנלווית ליצירת חלונות אלו ניכרת בפרטים המורכבים ובדוגמאות האלגנטיות המבדילות אותם מסגנונות חלונות אחרים. הרבגוניות של חלונות בלגיים מאפשרת להם להשלים מגוון רחב של עיצובים אדריכליים, מקלאסי וכפרי ועד עכשווי ומינימליסטי, מה שהופך אותם לתוספת המושלמת לכל בית.


אורך חיים ועמידות יוצאים מן הכלל


חלונות בלגיים מברזל זוכים להערכה רבה לא רק בזכות המשיכה האסתטית שלהם, אלא גם בזכות אורך החיים והעמידות המדהימים שלהם. כידוע, לברזל יש חוזק ועמידות מרשימים, המבטיחים שחלונות אלו יעמדו בכל מבחן ובשימוש היומיומי. עמידות יוצאת דופן זו נגרמת עקב ניקוי יסודי של הברזל, ניקוי הנעשה בעזרת שיטה ייחודית המשלבת ניקוי חול אגרסיבי ע"י גרגירי פלדה עם גילוון חם ע"י התזת אבץ חם המשאירה את הברזל עם משטח נקי ועמיד לחלודה לאורך שנים.


בידוד קול ופרטיות


יתרון בולט נוסף של חלונות בלגיים מברזל הוא תכונות בידוד הרעש המצוינות שלהם. הצפיפות והחוסן של הברזל משמשים ליצירת מחסום מפני רעש חיצוני, וכתוצאה מכך סביבת חיים שלווה יותר. דבר זה הופך את חלונות הברזל הבלגיים לבחירה אידיאלית עבור בתים הממוקמים באזורים עירוניים או ליד רחובות רועשים. בנוסף, העיצובים המשוכללים של חלונות אלה יכולים לספק שכבה נוספת של פרטיות, להבטיח שהבית שלכם יישאר מקלט פרטי לכם ולמשפחתכם.


בטיחות והגנה משופרים


לבסוף, חלונות בלגיים העשויים מברזל מציעים לבעלי בתים שכבה נוספת של בטיחות והגנה. המבנה החזק והמסגרות החזקות של חלונות אלה מקשים על איומים פוטנציאליים להיכנס אל תוך הבית. עיצובים רבים של חלונות בלגיים משלבים גם מנגנוני נעילה מתקדמים, המחזקים עוד יותר את הבית שלכם מפני איומי אבטחה. שילוב זה של משיכה אמנותית, עמידות וביטחון הופך את חלונות הברזל הבלגיים לבחירה יוצאת דופן עבור אלה המחפשים להעלות את האסתטיקה והבטיחות של ביתם.

חלונות ודלתות בלגיים מברזל
logo בניית אתרים