חלונות אלומיניום בלגי

המסגרת הדקה של החלונות הבלגיים נושאת מסר עיצובי מעודן שגורם למתחם כולו להיראות מעוצב ומטופח. אם אתם מחפשים את הדרך לשדרג במהרה את עיצוב הבית, אתם בסך הכול צריכים להחליף חלונות ודלתות פנים. חלונות אלומיניום בלגי מעלים את הערך של הדירה/הבית וגורמים להם להיראות הרבה יותר טוב. מעטים מודעים לתרומה של החלונות לאיטום של הבית, האקוסטיקה ואיכות החיים. חלון חדש יכניס אל הבית אנרגיה טובה והרבה אור. 


יתרון גדול של חלונות אלומיניום בלגי על פני דגמים עשויים ברזל הוא המחיר. אלומיניום הוא חומר גלם זול יותר מברזל כך שהמחיר הסופי יהיה נמוך יותר. מעוניינים בחלונות ברזל בגלל המראה הקלאסי המיושן? תשמחו לגלות שאפשר להזמין חלונות אלומיניום בלגי במראה של ברזל מיושן. איש לא יוכל להבחין בהבדל, רק אתם תדעו שהחלון שנראה כבד ומיושן עשוי אלומיניום. 


החופש לעצב את החלון המושלם

אלומיניום הוא חומר גלם עם מרקם קל לעיצוב וצביעה. אם תבחרו להזמין חלונות אלומיניום בלגי תיהנו מהחופש לבחור את המרקם (חלק ומבריק או גס עם תחושה של מתכת) ואת הצבע. אם תרצו לקבל מראה לא סטנדרטי תוכלו לבחור במרקם סלעי או מרקם משונן. את האלומיניום צובעים בתהליך צביעה פשוט ומהיר כך שאתם רשאים לבחור לעצמכם צבע מתוך המבחר הקיים או להזמין גוון ייחודי משלכם (כרוך לרוב בתשלום נוסף). 


חלונות הזזה או חלונות ציר

בבואנו להזמין חלונות בלגיים עלינו להחליט באיזו שיטת פתיחה אנו מעוניינים. ניתן לבחור בחלון הזזה, חלון ציר, חלון הרמה ועוד. קיימות היום מספר אופציות לפתיחה וסגירה של חלונות. חשוב לשים לב להתאמה בין העיצוב של החלון לבין טכניקת הפתיחה. חלונות בלגיים כוללים לרוב טכניקת ציר. העיצוב הקלאסי המיושן של החלונות הבלגיים פחות מתאים עם טכניקת הזזה. אם בכל זאת תרצו להזמין חלון הזזה בסגנון בלגי, חשוב לוודא שהדבר מתאפשר מבחינה טכנית. 


במהלך החיפוש שלכם אחר החלון הבלגי המושלם אתם צפויים להיתקל במבחר דגמים וסגנונות. חשוב שתבינו את ההבדלים ביניהם ותדעו לבחור לבסוף בפרופיל שתואם בצורה הטובה ביותר את הצרכים והציפיות של כל בני הבית. 


logo בניית אתרים