דלתות אלומיניום בלגי

אם אתם מחפשים את הדרך להעניק לבית מראה יוקרתי מבלי להיקלע לשיפוץ נרחב – הגיע הזמן שתבחנו אופציה של התקנת דלתות אלומיניום בלגי אצלכם בבית. דלתות אלומיניום נהוג להתקין ביציאה אל המרפסת או אל הגינה. העיצוב של הדלת דומה לעיצוב של ויטרינה כך שאתם מכניסים אל הבית הרבה אור. נציין שקיימים גם דגמים של דלתות אלומיניום שמתאימים להתקנה במתכונת של דלתות פנים. 


יתרונות של דלתות אלומיניום בלגי

האלומיניום הוא חומר גלם שזוכה לשבחים רבים ובכל זאת ישנם רבים שחוששים לבחור בו כחומר גלם עיקרי לבניית דלתות או חלונות. אם גם אתם חוששים מעט – כדאי שתדעו שהאלומיניום הוא חומר גלם חזק שתואם את האקלים הישראלי. היתרונות של דלתות האלומיניום באים לידי ביטוי באסתטיקה, פטור מפעולות תחזוקה ומחירים זולים בהשוואה לעלויות של דלתות עץ וברזל.  


דלתות אלומיניום בלגי אפשר להזמין במבחר דגמים כאשר הסגנון המוביל הוא מודרני וחדשני. בניגוד לדלתות מתכת שמעוצבות לרוב כדלתות אטומות, דלתות אלומיניום משלבות גם זכוכית שמאפשרת חדירה אור. יחד עם אלומיניום אפשר יהיה לשלב גם מתכות אחרות ועץ. האלומיניום הוא חומר גלם נוח לעיצוב כך שאפשר יהיה ליישם כמעט כל רעיון. 


יתרון בולט של אלומיניום הוא הפטור מפעולות תחזוקה קבועות. בניגוד לדלתות עץ ומתכת אותן תתבקשו לצבוע, דלתות אלומיניום בלגי אינן מחלידות ואינן סופחות נוזלים. האלומיניום אינו מחליד כך שאין כל צורך בטיפול מונע. דלת אלומיניום מחזיקה מעמד במשך עשרות שנים מבלי שנוצר בה בלאי וללא התקלפות של שכבת הצבע.


אלו חסרונות יש לדלתות אלומיניום?

דלת מתכת או עץ מלא תהיה תמיד מסיבית וחזקה יותר מדלת אלומיניום קלת משקל. על כן, נהוג להתקין את דלתות האלומיניום כדלתות פנים. בפתח הכניסה הראשי של הבית נתקין דלת ברזל חזקה. חיסרון נוסף של דלתות אלומיניום הוא קושי בבידוד של הבית מחום, קור ורעש. נציין שכאשר משלבים בדלת האלומיניום זכוכית כפולה הבעיה נעלמת כלא הייתה. אם אתם מתלבטים האם דלת אלומיניום אכן מתאימה לכם כדאי לייצור קשר עם איש מקצוע ולקבל הכוונה והמלצות.   


logo בניית אתרים